Neler öğrenebilirsiniz?

2802 sayılı Hakimler ve Savcılar Kanunu kapsamında hakim ya da savcı olabilmek için aranan şartlardan bir tanesi de Hukuk Mesleklerine Giriş Sınavı veya İdari Yargı Ön Sınavında başarılı olmaktır. Hakim ve Savcı olabilmek için Adalet Bakanlığı tarafından uygun görülen zamanlarda açılan bu sınavlara katılmak ve başarı ile çıkmak gerekmektedir. Bu önemli sınava önceden hazırlanmak, bilgileri güncellemek, sınav heyecanına alıştırma yapmak önemli bir yer tutmaktadır.

Ne yazık ki günümüzde birçok kişinin aylarca süren eğitimlere dahil olmak için zamanı bulunmamaktadır. Ayrıca sadece kitaplardan alınan bilgilerin soru çözümleri ile pekiştirilmesi vazgeçilmez bir deneyim olarak karşımızda durmaktadır.   

Tam bu noktada yardımınıza LEGAL SORUBANK yetişmektedir. Her zaman, her ortamda giriş yaparak bilgi ve yeteneklerinizi sınayabileceğiniz Hakimlik ve Savcılık Sınavı, hakimlik sınavı soru dağılımı, idari hakimlik soru dağılımı, hakim savcı soru dağılımı, adli yargı soru dağılımı, savcılık, hakimlik sınav çeşitleri vb ilgili modülümüzde online soru bankasında güncel olarak hazırlanan ve kontrol edilen sorularla, bu soruların açıklamalı çözümlerine ve konu anlatım özetlerine yere verilmektedir.  Böylece Hakimlik ve Savcılık Sınavına hazırlanan siz Hakim ve Savcı adaylarına güncel sorularla pratik çözümler sunmaktadır.  

Paket içeriklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz!