Sepetiniz

Sık Sorulan Sorular

Sisteme giriş yaptıktan sonra sağ üst menüdeki kullanıcı düzenleme ekranı altında bulunan "İSTATİSTİK" linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Legalsorubank üyeleri ve kullanıcıları, sınavlara hazırlanan, geleceğine yatırım yapmak, yön vermek, için ciddi çalışmalar yapan kişilerden oluşmaktadır. Sınavlara hazırlanmak disiplin içerisinde hareket etmeyi gerektiren, dikkat isteyen, konsantrasyonun son derece önemli olduğu bir faaliyettir. Bu nedenle Legalsorubank, reklam geliri elde etmekten ödün vererek, kullanıcılarına daha rahat, temiz, sade ve ciddi bir ortamda çalışma fırsatı sunmaktadır. Başka emsal soru bankası sitelerinde soruların arasına reklam videolarının, banner ve resimlerinin konulduğu, yanıp, sönen, gidip gelen, hareket eden reklamlar arasında soruların ve ders notlarının bulunmasının zorlaştığı, bu ortamlarda kullanıcıların dikkat ve konsantrasyonunun bozulması nedeniyle disiplinli, rahat ve temiz bir çalışma sağlayamadığı görülmekte ve bu konuda bir çok şikayet alınmaktadır. Legalsorubank kazanç yerine kullanıcı memnuniyetine önem vermektedir. Kullanıcıların başarısı, Legalsorubank’ın başarısıdır. Bu nedenle reklam tekliflerini geri çevirmektedir.

Satın alma işlemi yapıldığında Defline Teknoloji Hizmetleri Ltd. Şirketi tarafından üye ve satın alan kişi adına bir fatura kesilir. Bu faturanın kesilebilmesi için yani vergi yükümlülüğümüzü tamamlayabilmek için vatandaşlık numarasına ihtiyaç duyulur. Bu durum yasal bir zorunluluk olduğu için vatandaşlık numarası talep edilmektedir. Bu kişisel veri, üye olurken Gizlilik Sözleşmemizde de belirttiğimiz gibi, kimseyle paylaşılmaz.

Legalsorubank online bir eğitim platformu olup, internet bağlantınız olduğu sürece bilgisayarınız dışında, laptop, tablet ya da akıllı telefonlarınız üzerinden istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman diliminde yer ve zamandan bağımsız olarak yararlanabilirsiniz.

Legalsorubankta herhangi bir hesabınız yoksa ve üye değilseniz, ayrıca derslere çalışmak ve ayrıca sorubankasındaki sorulara ulaşmak istiyorsanız önce, sayfanın sağ üst köşesinde yer alan ONLINE GİRİŞ butonuna tıklayarak ya da sayfanın alt kısmında bulunan sınav paketlerinden herhangi birinin üzerine tıklayarak açılan pencerede yer alan HESAP OLUŞTUR butonundan giriş yapınız. Açılan pencerede istenen TCK numarası, isim, soyisim, e posta adresi ve telefon numarası gibi bilgileri doldurarak girişinizi onaylayınız. Bu onay işleminden sonra girmiş olduğunuz e posta adresine Legalsorubank tarafından şifreniz ve onay kabul istemi gönderilecektir. E postanızı açarak gelen e postadaki onay butonunu tıklayarak hesabınızı aktif hale getiriniz ve şifrenizi kaydediniz. Bu suretle üyelik işleminiz tamamlanmış olmaktadır. Bundan sonra yapacağınız işlem, tekrar ONLINE GİRİŞ butonuna dönerek ya da paket seçeneklerinden biri üzerine tıklayarak e-posta adresiniz ve şifreniz ile online soru bankası paneline giriş yapmak olacaktır. Online giriş yaptıktan sonra karşınıza sınav soru paketlerinden hangisini istiyorsanız onun üzerine tıklayarak kredi kartı ile ödemenizi yapınız. Bu ödeme işleminden sonra edinmiş olduğunuz sınav paketi aktif hale gelecek ve yeşil renge dönüşecektir. Ayrıca DERS ÇALIŞ uyarısı ile karşılaşacaksınız. Edinmiş olduğunuz ve DERS ÇALIŞ uyarısı bulunan paketin üzerine tıklamak sureti ile ders çalışmaya ve soruları cevaplamaya başlayabilirsiniz. Şimdiden başarılar dileriz.

Legalsorubank'ta meslek sınavlarına ilişkin online ve güncel sorular ile bu soruların açıklamalı cevapları dışında, sınavlarda yer alan konularla ilgili dijital ders notları, konu özetleri, kaynaklar, konulara ilişkin mevzuat (kanun, yönetmelik ve genelgeler), uluslararası anlaşmalar yer almakta olup, bu dokümanlar sayesinde ders çalışma olanağı da sunmaktadır.

Legalsorubank, hakimlik ve savcılık, arabuluculuk, uzlaştırmacılık, marka ve patent vekilliği, gümrük müşavirliği, mali müşavirlik ve avukatlık sınavına hazırlanan, bu sayılan mesleklere girmek isteyen adaylara dijital ve online bir ortamda ders çalışma olanağı sağlayan, her gün eklenen yeni ve güncel soruları çözme, açıklamalı cevaplarını kontrol etme imkanı veren, bu sınavlara hazırlık amacıyla online ve offline eğitim programları ile destekleyerek, başarılı sonuçlar elde etmeyi hedefleyen yeni nesil bir eğitim ve soru bankası platformudur.